Ankara' da Yılın Doktorları Ödül Töreni Yapıldı

Tarih : 15.3.2018

Yılın doktorları ödül töreni 14 Mart 2018 tarihinde Ankara' da yapıldı. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ahmet ÖZER' in de katıldığı törende Adana Seyhan Devlet Hastanesinde görev yapan Sayın Uzm. Dr. Hümeyra BOĞA ve Ceyhan/Köseli ASM' de görev yapan Sayın Dr. Hanife SAMSA ödüllerini Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN' nın elinden aldılar. 

 

Cildiye Uzmanı  Dr. Hümeyra BOĞA, mesai kavramı gözetmeksizin çalışması, tüm hastalarına tıbbi tedavinin yanında, gösterdiği güleryüz ve ilgi, hastaların hastanemizden memnun bir şekilde ayrılması ,tedavi olan hastaların diğer vatandaşlara hekimi önermesi sonucu oluşan hasta yoğunluğuna rağmen, özverili çalışması ve çalışma disiplininden taviz vermemesi sebebiyle ödüle hak kazanmıştır.

 

Dr. Hanife SAMSA, anne-bebek sağlığı, gebe ve bebek izlemleri konularında göstermiş olduğu özverili çalışma, ilçeye bağlı köy aile sağlığı merkezinde tek hekimli birimde kendine bağlı nüfusun koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetleri yönünden özverili ve başarılı çalışmaları sebebiyle ödüle hak kazanmıştır.

Doktorlarımıza ve tüm mesai arkadaşlarımıza çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

  

İl Sağlık Müdürlüğü   

-DUYURULAR-

HIZLI ERİŞİM